Hakkımızda

Ortek Elektronik olarak size, kurumunuza ya da şirketinize en isabetli güvenlik kamera çözümlerini, kaliteli hizmet politikamız ile sunmayı ilke edinmiş bulunuyoruz. Bu amaçla, sürekli gelişen teknolojiyi dünya ile aynı anda siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunma gayreti içerisindeyiz. Ortek Elektronik olarak hizmetlerimizi ve çözümlerimizi yurt içi ve yurt dışı genelinde sunmaktayız.

Ortek Elektronik Güvenlik Savunma Sanayi Tic. A.Ş. çalışanlarıyla birlikte, müşterilerinin memnuniyetini sağlamak suretiyle sağlıklı bir gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlara uygun ürün ve hizmetler sunmayı amaçlamaktadır. Bu suretle ülkesi, müşterileri – bayileri ve ortakları için bir güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefler.

En önemli sermayemiz, insan kaynağımızdır. Ürün ve hizmetlerimizin kalitesinin çalışanlarımızın kalitesiyle başladığı inancını taşımaktayız.

Ortek Elektroniğin Hedef ve İlkeleri: Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek önceliklerimizdendir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir. Kalitede, hizmette, teknik destekte ve bayi ilişkilerimizde en iyi olmak, sahip olduğumuz imajı olumlu yönde yükseltmek ana hedefimizdir.